Szanowni Państwo, poniżej przedstawiamy listę Domów Dziecka zakwalifikowanych do Akcji.
Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia. Prosimy o oczekiwanie na kontakt w sprawie przekazania produktów oraz spotkania ze stomatologiem



Nazwa placówkiAdresMiejscowość
1 Dom Rodzinny nr 2 w KielcachGórniików Staszicowskich 93Kielce
2 Rodzinny Dom Dziecka M. Dąbrowska B. Krzywoustego 21Łodź
3"Dom dla dzieci" w Bielkówku Wyżynna 18Bielkówko
4"Dom pod Lipami" Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w RadymnieMickiewicza 30Radymno
5Centrum Administracyjne "Pogodny Dom" w LubliniePogodna 31Lublin
6Centrum Administracyjne domów dla dzieci i młodzieży w Łoniowie Łoniów 124Łoniów
7Centrum Administracyjne im. Ewy Szelburg Zarembiny w Lublinie (Dom Rodzinny nr 1,2,3,4)Al. Racławickie 22Lublin
8Centrum Administracyjne Obsługi Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Bierutowie1 maja 8cBierutów
9Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w KościerzynieKrasickiego 4/4Kościerzyna
10Centrum Domów dla Dzieci w KwidzynieGrudziądzka 8Kwidzyn
11Centrum Ekonomiczno-Administracyjne Domów dla Dzieci w PasymiuDworcowa 29Pasym
12Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych Powiatu KrośnieńskiegoOb. Pokoju 20Gubin
13Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w SosnowcuMjr. Piwnika Ponurego 9Sosnowiec
14Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety Słubicka 13Legnica
15Centrum Pieczy Zastępczej w Gliwicach (obsługuje trzy domy dziecka)Sikorskiego 134Gliwice
16Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Młody Las"Sienkiewicza 12Toruń
17Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w ChojniePodmurze 4aChojna
18Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w ZakopanemTetmajera 31Zakopane
19Dom "Czwórka" w WałbrzychuAsnyka 13 lok. BWałbrzych
20Dom "Dwójka" w WałbrzychuWitosa 35Wałbrzych
21Dom "Jedynka" w WałbrzychuBema 101Wałbrzych
22Dom "Piątka" w WałbrzychuNiepodległości 64Wałbrzych
23Dom "Szóstka" w WałbrzychuTruskawkowa 12Wałbrzych
24Dom "Trójka" w WałbrzychuAsnyka 13 lok. AWałbrzych
25Dom dla dzieci "Bezpieczny Start"Szymonowo 14Małdyty
26Dom dla Dzieci "Jaś" w GiżyckuStaszica 13/2Giżycko
27Dom dla Dzieci "Słoneczny" w KłomnicachParkowa 1Kłomnice
28Dom dla Dzieci i Młodzieży "Promyk", "Promyk 1" i "Promyk 2" Żeromskiego 19Morąg
29Dom dla Dzieci nr 1 w WięcborkuJ. Korczaka 1Więcbork
30Dom dla Dzieci nr 2 w WięcborkuJ. Korczaka 3Więcbork
31Dom dla Dzieci nr 3 w Małej CerkwicyMała Cerkwica 18Mała Cerkwica
32Dom dla dzieci nr 5 w Jeleniej Górze Marysieńki Sobieskiej 3Jelenia Góra
33Dom dla Dzieci w DzierzgoniuSpokojna 1Dzierzgoń
34Dom dla Dzieci w PogórzuJana Kasprowicza 24Pogórze
35Dom dla Dzieci w RumiKrakowska 13Rumia
36Dom dla Dzieci w Straszynie Tęczowa 38Straszyn
37Dom dla Dzieci w Suchym DworzeBahdaja 20Suchy Dwór
38Dom dla Dzieci w SzropachSzropy 9DSzropy
39Dom Dziecka "Moja Rodzina" Zgromadzenia św. Michała ArchaniołaPawlikowice 1Wieliczka
40Dom Dziecka "Tęcza" w Katowicach Rybnicka 1Katowice
41Dom Dziecka "Zakątek" w Katowicach Brynowska 70aKatowice
42Dom Dziecka im. Dominika Savio w SarnowieWiejska 104Sarnów
43Dom Dziecka im. Haliny Kopalińskiej w BiałowieżyParkowa 2Białowieża
44Dom Dziecka nr 1 Nasz Dom im. Maryny FalskiejAl. Zjednoczenia 34Warszawa
45Dom Dziecka nr 1 w BrodnicySłoneczna 26Brodnica
46Dom Dziecka nr 16 w WarszawieMiędzyparkowa 5Warszawa
47Dom Dziecka nr 2 im. Janusza KorczakaJaktorowska 6Warszawa
48Dom Dziecka nr 2 w BrodnicySłoneczna 28Brodnica
49Dom Dziecka Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Maryi Niepokalanej Prowincja PolskaB. Chrobrego, 69Klenica
50Dom Dziecka w BochniNad Babicą 7Bochnia
51Dom Dziecka w ChorzenicachGlówna 53Kłomnice
52Dom Dziecka w CieszynieKraszewskiego 2Cieszyn
53Dom Dziecka w GłogowieOrbitalna 27/38Głogów
54Dom Dziecka w Głogowiegen. Stanisława Maczka 7Głogów
55Dom Dziecka w Głogówku3 maja 21Głogówek
56Dom Dziecka w KaliszuSkarszewska 3Kalisz
57Dom Dziecka w Kędzierzynie-KoźluSkarbowa 8Kędzierzyn-Koźle
58Dom Dziecka w Obornikach ŚląskichParkowa 6Oborniki Śląskie
59Dom Dziecka w OrzeszuŚw. Wawrzyńca 87aOrzesze
60Dom Dziecka w PleszewieOsiedlowa 1/1Pleszew
61Dom Dziecka w SiedliszczuSzkolna 66Siedliszcze
62Dom Dziecka w ZamościuŹródlana 1aZamość
63Dom Matki i Dziecka w Iłży Jasieniec Iłżecki Dolny 52Iłża
64Dom nad Potokiem w GdańskuPotokowa 20 CGdańsk
65Dom pod Azaliami Sierakowicka 11 Gdańsk
66Dom Rodzinny w SwarzędzuDąbrowszczaków 15Swarzędz
67Domy dla dzieci i młodzieży ,,Nadzieja" i "Opatrzność"Łąka 260 AŁąka
68Fundacja EFOP Placówki Opiekuńczo - Wychowawcze typu rodzinnego "Nowy Start", "Nasz Nowy Dom", "Horyzont", "Lepsze Jutro"Ruszków 10Gostynin
69Fundacja Pomocy Młodzieży im. św. Jana Pawła II ,,Wzrastanie" Dom dla Dzieci w RakszawieRakszawa 361Rakszawa
70Gdańskie Domy dla DzieciBrzegi 55Gdańsk
71Integracyjny Dom Dziecka "Paulinka"Pszczela 20Włocławek
72Interwencyjna Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza dla chłopców w KrakowieNaczelna 12Kraków
73Niepubliczna Placówka Rodzinna nr 1 w KielcachZgórska, 61AKielce
74Niepubliczne Placówki Opiekuńczo Wychowawcze Nr 1, Nr 2, Nr 3 w MałachowieMałachów Kolonia 2Ćmielów
75Ognisko Wychowawcze im. K Lisieckiego " Dziadka" w RumiGdańska 2Rumia
76Ośrodek Pomocy Dzieciom "Zielone Izdebno"Izdebno Kolonia 44Łaskarzew
77Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie Dom Dziecka w Międzyświeciu z oddziałem w ZebrzydowicachMalinowa 4Międzyświeć
78Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach- DziedzicachLegionów 81Czechowice-Dziedzice
79Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej Żarecka 24Góra Włodowska
80Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny "Koło" w WarszawieBarcicka 2Warszawa
81Ośrodek Wsparcia Rodziny w ChorzowieSiemianowicka 58Chorzów
82Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza " Nasze Dzieci"Stanisława Chełchowskiego 3Czernice Borowe
83Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza "Promyk" w Janowie LubelskimJana Pawła II 10Janów Lubelski
84Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza "Słoneczny Dom"Wojska Polskiego 73Krzyż Wielkopolski
85Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza "Zakątek" w PasłękuZielonka Pasłęcka 35Pasłęk
86Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza Mieszkanie nr 2 w RybnikuPrzemysłowa 2/2Rybnik
87Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza nr 1 w Siemianowicach ŚląskichDąbrowskiego 13Siemianowice Śląskie
88Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza nr 2 w GdyniŚw. Faustyny 9Gdynia
89Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza Typu Rodzinnego Rodzinny Dom Dziecka w Przyłeku i Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza Typu Rodzinnego Rodzinny Dom Dziecka w DzbanowieKamieniecka 16BBardo
90Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza typu rodzinnego "Przyszłość" w RaszówceGen. J. Bema 20Raszówka
91Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza typu rodzinnego w DaleszycachWójtostwo 33 bDaleszyce
92Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza Typu Rodzinnego w KiedosachKiedosy 5Kiedosy
93Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza typu rodzinnego w SobkowieMiąsowa 139ASobków
94Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza typu rodzinnego w ŁodziJarowa 18Łódź
95Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza typu Socjalizacyjnego prowadzona przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej Kłaj 243Kłaj
96Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza typu socjalizacyjnego w Nowym SączuTeligi 24Nowy Sącz
97Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza typu Socjalizacyjnego, Caritas Archidiecezji Krakowskiej Źródlana 17Kraków
98Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w Janowie PodlaskimM. Konopnickiej 21Janów Podlaski
99Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w KłaniniePałacowa 14Starzyno
100Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w LęborkuOkrzei 15Lębork
101Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w NysieUnii Lubelskiej 8Nysa
102Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza nr 1 "Maluch"Sielska 3Włoclawek
103Placówka Opiekuńczo Wychowawcza "Jaś" w Brześciu KujawskimBrzezie 35eBrześć Kujawski
104Placówka opiekuńczo wychowawcza typu rodzinnego Rodzinny Dom Dziecla Fundacji im Jacka i Piotra Michalskich w Krakowie Tomasza Prylińskiego 21Kraków
105Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza nr 2 w KarolewieKarolewo 6 BDobrcz
106Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza typu Socjalizacyjnego Dom Dziecka w TrzycierzuTrzycierz 95Korzenna
107Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza w KonstantynowieKomarno 13Konstantynów
108Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza w MarcinkowieMarcinkowo 79 aMarcinkowo
109Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza w SzubinieKochanowskiego 1Szubin
110Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza w ŁomżyRybaki, 14Łomża
111Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Nasz Dom nr 1"Szkolna, 19 Ostrowiec Świętokrzyski
112Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Nasz Dom nr 2"Szkolna, 19 bOstrowiec Świętokrzyski
113Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza " Mój Dom"Ostrowiecka 18Radzyń Podlaski
114Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Horyzont"Mickiewicza 1/1Krasnystaw
115Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Przy świerkach"ul. Piłsudskiego 17Krasnystaw
116Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Szansa dla Dziecka"Plac Jana 13Bytom
117Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Tęcza" Karłowicza, 1Kutno
118Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Tęczowa Arka"ul. Mickiewicza 1/3Krasnystaw
119Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Zaczarowany ogród"ul. Mickiewicza 1/2Krasnystaw
120Placówka opiekuńczo-wychowawcza nr 1 w ChorzowieSobieskiego 20/3Chorzów
121Placówka opiekuńczo-wychowawcza nr 2 w ChorzowieSiemianowicka 60Chorzów
122Placówka opiekuńczo-wychowawcza nr 3 w ChorzowiePlac Piastowski 8/2Chorzów
123Placówka opiekuńczo-wychowawcza nr 4 w ChorzowieWolności 49/5Chorzów
124Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza prowadzona przez Centrum Wspierania Rodzin "Swoboda" (dawniej Dom Dziecka nr.1)Swoboda 59Poznań
125Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Rodzinnego nr 5Słoneczna 13Nowa Ruda
126Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu rodzinnego nr 5Kopernika Gdynia
127Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Rodzinnego pn. Rodzinny Dom DzieckaKrzemowa, 14, 14Gorzów Wlkp.
128Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu rodzinnego pod nazwą Rodzinny Dom Dziecka w JanczewieJanczewo 68TSantok
129Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu rodzinnego w BydgoszczyCharzykowska 18aBydgoszcz
130Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Socjalizacyjnego w Wołowie Kościuszki 27Wołów
131Placówka opiekuńczo-wychowawcza w KijanachKijany 19bSpiczyn
132Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w KrasnymstawieZamkowa 5aKrasnystaw
133Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w ManiachManie 24Miedzyrzec Podlaski
134Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Starachowicachul. Radomska 72Starachowice
135Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w SławnieCieszkowskiego 4BSławno
136Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w WałczuOstrowiec 179Wałcz
137Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Wyszogrodzieul. Niepodległości 5 aWyszogród
138Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w ŁaskuMickiewicza 6Łask
139Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Mario” i „Olek”Brzozowa 19/23Lidzbark
140Placówka Pieczy Zastępczej "Korczakówka" w OstrołęcePoznańska 34/36Ostrołęka
141Placówka Rodzinna w BrodachBrody Stare 50aKońskie
142Placówka Rodzinna w KaweczynieKawęczyn 2Smyków
143Placówka Socjalizacyjna "Mój Dom Moja Przyszłość"Ul. Tuwima 21A/7Słupsk
144Placówka Wielofunkcyjna w ŁukowieBroniewskiego 20/26Łuków
145Placówki Opiekuńczo - Wychowawcze (Dom dla Dzieci Nr 1 i Nr 2) w WyszkowieDworcowa 3AWyszków
146Pogotowie Opiekuńcze w Białymstokuorla 6 ABiałystok
147Pogotowie Opiekuńcze w Stoczku ŁukowskimPl. Wielgoska 5Stoczek Łukowski
148Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania w LubinieAl. Komisji Edukacji Narodowej 6ALubin
149Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach Ogrodowa 81Pieszyce
150Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Placówka Socjalizacyjna "Skarbek"Browarna 1Polkowice
151Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Placówka Socjalizacyjno-Interwencyjna "Perspektywa"Górna 3/ 4-5Polkowice
152Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wolsztynie Dom Dziecka DROGA w WolsztynieMarcinkowskiego 6Wolsztyn
153Powiatowy Dom Dziecka w KętrzynieKlonowa 2BKętrzyn
154Powiatowy Dom Dziecka "Słoneczne Wzgórze"Braniewska11Frombork
155Powiatowy Dom Dziecka w LubskuDąbrowskiego 6Lubsko
156Powiatowy Dom Dziecka w ŻarachPienińska 10,12Zary
157Powiatowy Ośrodek Wsparcia Dziecka i RodzinyMarii Skłodowskiej - Curie 10Chrzanów
158Powiatowy Zespół Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w SiennieSzkolna 41Sienno
159Regionalna Placówka Opiekuńczo Terapeutyczna,,Tęczowy Domek "Lwowska 132aRzeszów
160Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Kazimierze WielkiejPartyzantów 1Kazimierza Wielka
161Rodzinny Dom Dziecka S. S. MarkowscyAngowice 21EChojnice
162Rodzinny Dom Dziecka "Ala"Krasińskiego 1B Strzelin
163Rodzinny Dom Dziecka "Chatka Puchatka" w SzczecinkuTurowo 166 Szczecinek
164Rodzinny Dom Dziecka "Jak nie my to kto"Jasna 12Srebrna Góra
165Rodzinny Dom Dziecka "Nowa Szansa" w BardziePotworów 69Bardo
166Rodzinny Dom Dziecka "Ognisko" w ChojnicachKasprzaka 8Chojnice
167Rodzinny Dom Dziecka "Pełna Chata" Joanna i Sebastian PopławscyLeśna 5Pszczyna
168Rodzinny Dom Dziecka "Świat Zabaw" w ImielinieKordeckiego 12Imielin
169Rodzinny Dom Dziecka "Wesołe Smyki" we Wrocławiu Zachodnia 4/8Wrocław
170Rodzinny dom dziecka A. Kołodziejska w MalborkuKoszykowa 22Malbork
171Rodzinny Dom Dziecka A. Wal- BielańskaWola Brzostecka, 110Brzostek
172Rodzinny Dom Dziecka Alicja Brzozowska Kopcińskiego 57/1Łódź
173Rodzinny Dom Dziecka Anna i Piotr PiotrowscyPowstańców Wielkopolskich 11Trzeciewnica
174Rodzinny dom dziecka Anna i Tomasz KukMakuszyńskiego 156Częstochowa
175Rodzinny Dom Dziecka B. Podlasek w GdyniWalerianowa 43Gdynia
176Rodzinny Dom Dziecka Celina Jaroslaw FryskeOkrężna 2 gBydgoszcz
177Rodzinny Dom Dziecka D. W. NarlochNiemcewicza 3Chojnice
178Rodzinny Dom Dziecka E. ZaleskaBema 4AOleśnica
179Rodzinny Dom Dziecka Fundacji "Happy Kids" nr 13 w ŁodziSzwajcera 44Łódź
180Rodzinny Dom Dziecka Fundacji nr 2 "Happy Kids"Godna 13Łódź
181Rodzinny Dom Dziecka H. DrożniakDługa 74 Nakło nad Notecią
182Rodzinny Dom Dziecka J. Domagała w OleśnicyWiejska 84Oleśnica
183Rodzinny Dom Dziecka Jolanta i Jarosław MajczakZaolziańska 44Łódź
184Rodzinny Dom Dziecka K. Witkowska w Szczecinie3 Maja 10/5Szczecin
185Rodzinny Dom Dziecka Katarzyna, Krzysztof KowalWola Batorska 343Zabierzów Bocheński
186Rodzinny Dom Dziecka L. Gumowski w ToruniuGrudziądzka, 161Toruń
187Rodzinny Dom Dziecka M. Matynia w KsawerowieTargowa 1Ksawerów
188Rodzinny Dom Dziecka MałkocinMałkocin 65Stargard
189Rodzinny Dom Dziecka nr 1 w Rudzie ŚląskiejBroniewskiego 8Ruda Śląska
190Rodzinny Dom Dziecka nr 13 we WrocławiuMaślicka 10B/23Wrocław
191Rodzinny Dom Dziecka Nr 18 we WrocławiuGłówna 14Wrocław
192Rodzinny Dom Dziecka nr 3 w Rudzie ŚląskiejLecha 10Ruda Śląska
193Rodzinny Dom Dziecka nr 4 Fundacji Happy Kids w ŁodziMaszynowa 37Łódź
194Rodzinny Dom Dziecka R. Hubala- NowickaBylinowa 11Szczecin
195Rodzinny Dom Dziecka SzałeKaliska 59Szałe
196Rodzinny Dom Dziecka w Bielawie Pod Lasem 2aBielawa
197Rodzinny Dom Dziecka w BrzozowieStara Wieś 730Brzozów
198Rodzinny Dom Dziecka w BytomiuKarola Miarki 18 m7 Bytom
199Rodzinny Dom Dziecka w BytomiuWrocławska 11/7Bytom
200Rodzinny Dom Dziecka w Chrośnej Chrośna 6 Chrośna
201Rodzinny Dom Dziecka w DobrczuOgrodowa 14 aDobrcz
202Rodzinny Dom Dziecka w DomatowieWiejska 34Domatowo
203Rodzinny dom dziecka w DrzewianowieDrzewianowo 67Mrocza
204Rodzinny Dom Dziecka w GniewieKosciuszki 11Gniew
205Rodzinny Dom Dziecka w Gorzowie ŚląskimWygiełdów 36Gorzów Śląski
206Rodzinny Dom Dziecka w KiwitachKrekole 66Kiwity
207Rodzinny Dom Dziecka w KościerzyniePuc 19 AKościerzyna
208Rodzinny Dom Dziecka w KozienicachCiekawa 1bKozienice
209Rodzinny Dom Dziecka w Międzyrzecu PodlaskimRogoźnica 89aMIędzyrzec Podlaski
210Rodzinny Dom Dziecka w Międzyrzecu PodlaskimWierzbowa 15Międzyrzec Podlaski
211Rodzinny Dom Dziecka w Mieścisku Osiedle Michałowskie 29Mieścisko
212Rodzinny Dom Dziecka w PauliniePaulina 12Paulina
213Rodzinny Dom Dziecka w Puszczy MariańskiejAkacjowa 56Puszcza Mariańska
214Rodzinny Dom Dziecka w SadkachSamostrzel, 8ASadki
215Rodzinny Dom Dziecka w Siemianowicach ŚląskichParkowa 11 m9Siemianowice Śląskie
216Rodzinny Dom Dziecka w Sokołowie Podlaskim Świerkowa 4Sokołów Podlaski
217Rodzinny Dom Dziecka w StajenczynkachWspólna 1Stajenczynki
218Rodzinny Dom Dziecka w SławkowieHrubieszowska 62Sławków
219Rodzinny Dom Dziecka w TanowieSzczecińska 72eTanowo
220Rodzinny Dom Dziecka w ToruniuRzepakowa, 1/3Toruń
221Rodzinny Dom Dziecka w WąwelnieDługa 20 bWąwelno
222Rodzinny Dom Dziecka w Zawadzie Książęcej Południowa 12 Zawada Książęca
223Rodzinny Dom Dziecka Z. W. SkrzeczWróbel, 10Banie Mazurskie
224Rodzinny Dom Dziecka ŁagockichSienkiewicza 92 Piława Górna
225Rodzinny Dom Fundacji Happy Kids nr 5 w ZgierzuOsiedle 7Lubczyna
226Rodzinny Dom Fundacji Happy Kids nr 6 w ZgierzuMusierowicza 16Zgierz
227Rodzinny Dom nr 4 w Poznaniuos. Winiary 4/2-3Poznań
228Stowarzyszenie Przyszłość- Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza "Nasz Dom"Główna 16Chrzypsko Wielkie
229Towarzystwo Nasz Dom oddział we Wrocławiu (Domy dla Dzieci)Ofiar Oświęcimskich 41/43Wrocław
230Wrocławskie Centrum Opieki i WychowaniaBorowska 181Wrocław